Vestigingen

Naast ons hoofdkantoor in Amersfoort bedienen we onze klanten vanuit 3 regio's met een aantal multiservice vestigingen en operationele dependances.

Mocht u nadere informatie over onze organisatie of activiteiten wensen, neemt u dan contact op met een van onderstaande vestigingen.
Wij zijn u graag van dienst.

REYM (HOOFDKANTOOR)
Postbus 1545, 3800 BM Amersfoort
Computerweg 12d, 3821 AB Amersfoort
Tel.: 033 – 455 88 90
Fax: 033 – 456 25 81
E-mail: amersfoort@reym.nl
Routebeschrijving Amersfoort

Regio Noordoost

REYM VEENDAM (HOOFDVESTIGING)
Postbus 453, 9640 AL Veendam
De Zwaaikom 11, 9641 KV Veendam
Tel.: 0598 – 65 95 00
Fax: 0598 – 62 44 33
E-mail: veendam@reym.nl
Routebeschrijving Veendam



REYM DELFZIJL
Valgenweg 7, 9936 HV Farmsum
Tel.: 0596 - 76 81 00
Fax: 0598 – 62 44 33
E-mail: delfzijl@reym.nl



REYM EMMEN
Mudplant
C. Houtmanstraat 33, 7825 VH Emmen
Tel.: 0591 – 63 07 15
Fax: 0591 – 63 27 12
E-mail: emmen@reym.nl
Routebeschrijving Emmen




REYM SCHNEIDERKRUG
Hansestrasse 14-16
49685 Schneiderkrug
Telefoon +49 (0)44 47 85 69 44
Fax+49 (0)44 47 85 69 27
E-mail: schneiderkrug@reym.de





Regio Noordwest

REYM BEVERWIJK (HOOFDVESTIGING)
Postbus 276, 1940 AG Beverwijk
Nijverheidsweg 50, 1948 PV Beverwijk
Tel.: 0251 – 22 92 33
Fax: 0251 – 22 28 89
E-mail: beverwijk@reym.nl
Routebeschrijving Beverwijk


REYM AMSTERDAM
Postbus 58108, 1040 HC Amsterdam
Dukdalfweg 5, 1041 BC Amsterdam
Tel.: 020 – 613 17 34
Fax: 020 – 613 91 54
E-mail: amsterdam@reym.nl
Routebeschrijving Amsterdam



REYM DEN HELDER
Zwarte Pad 1-2, 1781 AH Den Helder
Tel.: 0223 - 615 531
Fax: 0223 - 613 987
E-mail: denhelder@reym.nl





Regio Zuid

REYM ROTTERDAM (HOOFDVESTIGING)
Havennummer 5117
Postbus 1291, 3180 AG Rozenburg
Theemsweg 32, 3197 KM Rotterdam-Botlek
Tel.: 010 – 296 11 11
Fax: 010 – 296 11 22
E-mail: rotterdam@reym.nl
Routebeschrijving Botlek

REYM SITTARD
Postbus 5199, 6130 PD Sittard
Nusterweg 139, 6136 KT Sittard
Tel.: 046 – 45 10 647
Fax: 046 – 45 17 558
E-mail: sittard@reym.nl
Routebeschrijving Sittard


REYM ANDELST
Wanraaij 49, 6673 DM Andelst
Tel. : 0488 - 42 14 07
Fax: 0488 - 42 14 81
E-mail: andelst@reym.nl




SHELL, DEPENDANCE (INDUSERVE)
Vondelingenweg Shellpoort 1a
(havennummer 3246), 3180 AD Rotterdam
Tel.: 010 - 490 01 00
Fax: 010 - 490 01 18
E-mail: info@induserve.nl


Over Reym

De Reym Groep is een grote vooruitstrevende dienstverlener op het gebied van industriële reiniging, transport en afvalmanagement. Bij Reym werken 600 medewerkers, die hun professionele talenten inzetten om onze opdrachtgevers een hoogwaardig product te leveren. Reym verbetert continu om er voor te zorgen dat werkzaamheden veiliger en efficiënter worden uitgevoerd én minder belastend zijn voor mens en milieu.

Contactgegevens


Klik hier voor al onze vestigingen

REYM (hoofdkantoor)
Postbus 1545, 3800 BM Amersfoort
Computerweg 12d, 3821 AB Amersfoort
Tel.: 033 – 455 88 90
Fax: 033 – 456 25 81
E-mail: amersfoort@reym.nl

© reym 2017